Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

Návštěvní knihy s nižšími čísly jsou jen na čtení a vždy debatujeme v té s nejvyšším číslem. Najdete je v dlouhém sloupci na levé straně stránky asi v jedné třetině, chce to v klidu projít odkazy.

 Ve všední pravcovní dny po 16.30, jsem v práci.

 

Ve středu  a o víkendech neodpovídám na emaily,děkuji za pochopení. To dělám jídelníčky a pracuji také v domácnosti.

 

Všem, kterým jsem něco umazala , se omlouvám, ale už se to vyřešilo a komentáře se mohou zase vkládat v pohodě, místa je dostatek.E

V levém sloupci na stránce čtvrtý odkaz je FOTOALBUM, máčkněte na něj a otevřou se vám fotogalerie všech děvčat, která byla ochotná dát svá fota před a po zhubnutí. Za toto jim moc děkuji a všem gratuluji k proměně z baculky na štíhlou dámu. Bez mých galerií je jich 59 a večer přidám další skoro každý den. Všichni fota nedají, to je jasné, je to zcela dobrovolné.

Tak začínala jsem na 94kg - ty černé kalhoty a nynější 68 ty modré, když to vidím, tak si teprve uvědomím, jak moc se mi změnila poslava.

 

Obrazek

Ještě jedna fotka, která mne úpně šokovala, přeji vám, abyste v zrcadle nikdy na nic takového nenarazili!!!!!!!!!!

 

Obrazek

 

Zde mi můžete zanechat vzkaz.

Vítejte!

Nejsem z žádné poradny pro hubnutí a nepropaguji žádné preparáty.

Nebudu vám tady lhát, že něco spolknete nebo vypijete a zhubnete, já pracuji s normálními potravinami a vybírám je tak, abyste mohli jíst věci z obchodu, maso i sacharidy, nedávali si do těla zbytečně nějakou chemii,no a na závěr věděli, jak si získanou váhu udržet.

Tento program nemá vést pouze k jednorázovému zhubnutí, ale k celkovému získání znalostí o metabolismu a o ovládnutí jeho fungování.

Všechny oddíly jsou pod sebou seřazeny na levé straně stránky ve sloupci, tam je najdete a tam, když na ně kliknete, otevřou se vám a najdete tam příslušný obsah!!!!!

Upozornění -

Jenom bych chtěla říct, že je mi stále nevybíravým způsobem vyhrožováno jak SMS , tak emaily, konkurenci a různým prodejcům asi nedám spát, tak pokud tu bude příspěvek, který mne napadá hrubým způsobem a nadává i děvčatům, tak víte odkud vítr foká. 

Milí anonymové, neunavujte se, já vás lituji, tohle dělají jen lidi, co jsou sami nezralí, hloupí a závistiví. Snažte se svůj život naplnit nějak smysliplně a uleví se vám.

V ODDÍLE DESET POKUSŮ.......ZAČALA MOJE REPORTÁŽ: JAK JSEM ZKOUŠELA POUČIT SE U DALŠÍCH STRÁNEK A NABÍDEK A O CO JSEM TÍM PŘIŠLA A CO JSEM ZÍSKALA.

Důležitá zpráva pro všechny hubnoucí:

Spolu s Lídou T, Mackem a Janičkou jsme testovali zajímavou věc - jak bude  mít na hubnutí vliv , když si budou vždy opakovat dva stejné dny po sobě, aby si obědy mohli dělat na dva dny. Takže měli první a zase první den, druhý a zase druhý den, šlo to také velice dobře, jde to. Usnadníte si tak přípravy jídel.

Problém:

Už se vyřešil.

Tady jsou kontakty na mne:

rozum100@seznam.cz

rozumkg@seznam.cz

rozum1@seznam.cz

perla1001@seznam.cz

Návštěvní kniha 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 - pouze na čtení, pokračujte v Návštěvní knize 7. Najdete ji v dlouhém sloupci na levé straně stránky asi uprostřed, chce to v klidu projít odkazy.

 

Také jsem založila Coje nového 6? na ukládání úbytků váhy v čase.

 

Náhledy fotografií ze složky 1 Moje hubnutí

Komentáře

Přehled komentářů

Anna Č 47 let

(Anna Č, 5. 2. 2009 10:11)

Ahoj Evi,
8.1. 89,6
5.2. 83,6 -6kg/4týdny

posílám další týdenní výsledky. Už mám měsíc za sebou. Je to fajn, už i okolí si toho všimlo a sklízím lichotky.
Přikládám ještě míry, ty jsem doposud neuváděla.
2.1. pas - 107, boky - 118, prsa - 118, hrudník - 107,
4.2. pas - 102, boky - 112, prsa - 112, hrudník - 102.

Postupně si pročítám příspěvky hubnoucích děvčat i nové články. Děkuji moc za skvělé nápady a rady. I názory děvčat hiodně povzbudí.

Ahoj Anička Č.

Kalhoty

(Marcela, 5. 2. 2009 9:57)

Zdravím všechny, jen bych se chtěla pochlubit. Před dvěma lety jsem si koupila od oka kalhoty, samozřejmě malé, vytáhla jsem je jen do půlky stehen a tak skončily na dně skříně. Když jsem začala s Evičkou hubnout tak jsem je používala jako metr a teď už je v pohodě nosím. Jsem na sebe docela pyšná a chci tímto Evičce poděkovat. Marcela

Návod

(Eva, 5. 2. 2009 8:45)

Jsem v práci, ale doma vezmu návod a vše sem opíši.E

Simona H konec dvou měsíců a dál

(Simona H, 5. 2. 2009 8:44)

Začátek 20.11.08 Datum 76,9 kg
11.týden 5.2. 69 kg
Hezký den Evi, tak posílám další hlášení, konečně jsem se zase pohla, po ms jsem nasadila ovocný a zeleninový den, začala jídelníček zase od prvního měsíce a ejhle !!!!!
Je mě fajn a jsem nadmíru spokojená a znova se opakuju, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a můžu využívat Vašich rad, které vždycky pomohou. Jestli se mě povedou ještě tak ty dvě tři kg, co pak mohu navyšovat porce, nebo si měnit jídelníček ? Já jsem to trochu dělala v tom lednu, že jsem si občas změnila jídelníček, né snad porce, ale třeba polévku za kuře a brambor, nebo rybu, nebo místo ovoce aktivii- hrušku.... A stála jsem na váze, nebo mě to krapet vylezlo, tak nevím jak to potom dělat až mě ta váha bude stačit (66kg) ??? Mějte se hezky a úspěšný den Vám přeje Simona

Pomalý hrnec

(Zuzka, 5. 2. 2009 8:40)

Evi,chtěla bych si ho koupit,ale nevím jakou značku.Poraď mi,díky Zuzka

Nápad pro pomalý hrnec

(Eva, 5. 2. 2009 6:09)

To by člověk nevěřil, co v tom všechno jde?
Teprve se od Vánoc učím, ale tohle mne překvapilo.
Výroba jogurtu v pomalém hrnci.

recept je určen pro 8 osob(y)
doba přípravy je cca 3½ hodiny

Ingredience:
2 l homogenizovaného mléka (2%)
4 KL neochuceného jogurtu (prírodní)


Příprava:
Ohrejte mléko tak aby bylo jen vlazné (zkuste rukou). Nesmí být horké, jinak zničí jogurtovou kulturu.
Do pomalého hrnce dejte jogurt, mléko. Důkladně promíchejte. Zakryjte PH čistou uterkou - ne poklickou! Zapnete na LOW. Po jedné hodine PH vypnete a nechte nerusene stát 2 hodiny. Po celou tuto dobu s PH nehýbejte; jogurt se srází.
Vyjmete keramickou nádobu z PH a dejte vychladit.

Jogurt se muze ochucovat az je úplne hotov. K ochucení lze pouzít instantní kávu (ne mletou zrnkovou!), 1-2 KL, kakao, drcené ovoce, vanilkový extrakt (nebo jiný), 1 KL atd.

Milena H

(Milena H, 4. 2. 2009 22:35)

Dobrý večer
Tak mám dnes obrovskou radost,protože moje kamarádka mi řekla,že vypadám dost dobře....,mám ještě větší motivaci,protože vím,že to opravdu jde,další kilčo dole,prostě super,jen se mi ted zdá,že toho jídla nějak moc přibývá v tom jídelníčku.M

Sraz????????????????????

(Eva, 4. 2. 2009 21:39)

Jerdna paní, která také má chuť přijít o nějaké to kg, pracuje u syna v penzionu, nabídla, že bychom se tam mohly všechny nebo kdo by chtěl někdy sejít, myslíte, že byste měly někdy zájem?

Jsem nadšená

(Eva, 4. 2. 2009 21:36)

Vlastně bych chtěla říct, že jsem osudu vděčná, že jsem byla obézní a díky tomuhle všemu mi dal příležitost poznat tolik bezvadných lidí, někdy, když člověk poslouchá zprávy , má depresi a já zjistila, že je na světě ještě dobře a slušnost je v módě a my si tady vzájemně štěstí přejeme a nezávidíme si, to je fajn.

Fotka

(Eva, 4. 2. 2009 21:32)

Do fotogalerie "Zuzanka a její omládnutí" jsem přidala tu novou fotku, podívejte se, ať víte, proč spolupracovnice Zuzce závidí, je kočka.

Leničko

(Jana M., 4. 2. 2009 21:29)

Leničko na mateřské jsem já :-)

Zuzka z fotogalerie

(Zuzka, 4. 2. 2009 21:20)

Dnes jsem vše porušila,v práci jsme slavili narozeniny a to se nedá tam jenom sedět a koukat jak si všichni dávají do nosu.Dala jsem si chlebíček i zákusek,ale myslím že to na váze znát nebude.Zatím všechny moje prohřešky se obešly bez následků.Je to stejně zvláštní,když jsem jedla podle jídelníčků a neměla jsem ještě tolik kilo dole lépe se odolávalo jíst to co bych neměla.Teď po zhubnutí už odolávám hůř.V sobotu jsem potkala v Tescu kamaráda se kterým jsem se neviděla od půlky října.Věděl, že se omezuji v jídle,ale pak jsme se neviděli,až teď a málem mě nepoznal.Chválou nešetřil a bylo to příjemné slyšet.Některé kolegyně z práce jenom závidí, ale nepochválí,no závist je ošklivá vlastnost.Už některé začaly držet také dietu,pijí nějaké děsivé koktejly a já se jen usmívám a myslím si svoje,že to stejně k ničemu nebude.Taky jsem si obdobím koktejlů prošla a váha se vrátila nahoru.Konečně jsem se nechala vyfotit v novém oblečení,pošlu ji Evičce. Ahojky Zuzka

Ahoj

(Lenička, 4. 2. 2009 21:06)

Zkouším vložit příspěvek z mobilu tak snad...mam jídelníček 14den a dole 3,5kg.jsem nadsena.)neni nahodou některá z vas na mateřské ze bysme si psaly i na mail co a jak.)diky lenička z brna

Anička K

(Anička K, 4. 2. 2009 16:58)

Ahoj Evi, konečně jsem se dostala k netu, tak ti píšu. Dávno jsem s jídelníčky končila, ale jaro se blíží. Jak už jsem ti před nedávnem psala,zase jsem se rozhodla pokračovat v jídelníčku od tebe. Opět potřebuju vodící lištu, jelikož sama se nemůžu donutit k pevné vůli. Na druhou stranu jsem si vyzkoušela, že pak váhu udržím, protože jsem zůstala na váze od 1.12., ale nestačí mi to. Potřebuji ještě dolů, tak se opět hlásím do boje. Zdravím Anna

Co bude po zhubnutí - v levém sloupci

(Eva, 4. 2. 2009 16:52)

V oddílu :
Co bude po zhubnutí ???????? - Novinky z obsahu oddílu :

- 11.1. - 18. Já už přibrat nechci!!

- 2.2. - 19. Pár zásad po zhubnutí.

- 4.2. - 20. Jak navyšovat po hubnutí příjem Kj na den

Tak už to jde

(Pájinka, 4. 2. 2009 15:25)

Tak mám za sebou týden hubnutí a zatím s cítím skvěle.Sice necvičím, protože mě doběhla chřipka,ale hned jak se uzdravím přidám k jídelníčku i cvičení!
Moje váha
začátek
26.1.2009 76,7
5.2.2009 73,7

Tak se holky, mamky a babičky držte! Jsme v tom s vámi!

Doplnění

(Eva, 4. 2. 2009 14:11)

Je to tedy dost rychlé, přidej si dopoledne vždy jeden nízkotučný jogurt a odp. 25g cel.pečiva a papriku nebo jinou zelenionu a sleduj další tři dny, jak se to vyvíjí, abychom to zase nezabrzdily úplně, já jsem jela jako Ty, ale to bylo moje tělo, napiš po třech dnech, co a jak.E

Zkoušely jste to nělterá?

(Eva, 4. 2. 2009 10:56)

Jaké to je, potřebuji ještě vytvarovat pas a nejde to ani dost výrazným cvičení, stále mám ještě o 5 cm víc než před deseti lety.
http://www.fitham.cz/ostatni-doplnky-aerobic/balancni-desky-/

Hana SCH 2 měsíce a dál

(Hana SCH 45 let, 4. 2. 2009 10:46)

Ahojky Evičko...

posílám Ti recepty na pangase....je tam všechno možný - snad to využiješ....třeba i pro děvčata .
Jinak jsem se chtěla pochlubit - mám dole další kilo....ale dalo to práci - tak teď mám 59kg!!! A myslím,že mi to stačí....cítim se super....je to jen "blbejch" 6kg dole,ale je to úžasný....moc dík :o)))
Můžeš my poradit jakým stylem jíst,abych si tu váhu udržela.....?
Zatím papa a hezký den H.

Dana L 48 let pod 100

(Dana L, 4. 2. 2009 10:33)

Ahoj Evičko,

opět po dalším týdnu podávám "hlášení". K dnešnímu datu úbytek 5,8 kg. Prsa -5 cm, pas -4 cm, boky -5 cm, o číslo menší kalhoty. Jsem spokojená. Manžel mě podporuje, nenechá mě ve sportování samotnou, poctivě se mnou maká. Zrovna teď se cítím pod psa. Něco na mě leze a ne a ne to propuknout, asi ta chřipka.
13. 1. úterý 105,5 prsa 117 pas 106 boky 129
4. 2. středa 99,7 prsa 112 pas 102 boky 124
Přeji hezký den

Dana


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96

následující »