Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anička zhubla 11 kg

Neprodávám žádné tablety ani koktejly!!!!!!Sestavuji jídelníčky na míru!!!!

 

Dobrý den, paní Evičko,
tak já jsem taky doběhla na konec jídelníčků. Ubylo mě celkem 11 kg, z původních 89,3 na 78,3 ( a ještě před jídelníčky 91,3, takže 13 kg dolů). Ubyly mi i centimetry
z původního pasu 104 je teď 89, tj, o 15 cm méně,
                     prsa 114 nyní 104, o 10 cm méně,
                     boky 124 nyní 115, o 9 cm méně.

Dříve pod dozorem výživové poradkyně i kurzu na hubnutí maximální úbytek 5 kg, a to i ze svalů po dobu 3 měsíců. Jídelníčky mi sedly, ale navíc ještě fungovaly.

Jsem moc ráda, že jednoho podzimního dne loni jsem přišla neobvykle dříve domů z práce a zapla si pořad Sama doma, kde jste právě byly - Vy a Lenka a, že jsem si sama vyzkoušela, že Váš způsob hubnutí je velmi spolehlivý, propracovaný, že jste člověk svědomitý a cílevědomý a že i ostatní, kteří takoví nejsou( jako já), mohou mít užitek z Vaší pečlivé práce. Děkuji Vám za Vaši práci, za přípravy jídelníčků, čas, i za Vašeho trpělivého manžela!
Přeji hodně úspěchů Vám i rodině a hlavně nikdy nekončete s webovou poradnou pro zoufalé i troufalé bojovníky s faldíky!

 

Eva:" Děkuji za pěkná slova a zásluhy jsou i na Vás a těším se na další výsledky."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

o hubniti

(gabina gaborova, 25. 8. 2011 14:52)

pani anicko muzete mi poradit ohledne hubniti dekuji

Re: o hubniti

(Anička, 25. 8. 2011 16:12)

Gábi, napište na meil Evičce - kgdolu111@seznam.cz Můžete si napsat u ní o jídelníčky a půjde Vám to jako tady všem, všichni byli úspěšní. Já jsem hubla taky právě tak.
Zdravím