Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra S zhubla 8 kg za dva a půl měsíce

Dobrý den,
posílám  aktuální a starou fotku.
Děkuji že jste mi moc pomohla, hubne se mi dobře, i když už pomaleji.
Více hřeším ale je mi pořád dobře a vím co a jak na to.
Zhubla jsem 8 kg za 2,5 měsíce a to je supr. Nebyla jsem otrokem žádné diety, takže nebylo těžké se držet pravidel, alespoň většinou. Samozřejmě pokračuji. Mám toho hodně před sebou, chtěla bych se dostat do konce roku na 60 kg, tak snad se alespoň přiblížim. Můj manžel Vás pozdravuje a děkuje také, je moc spokojený, protože se mu vrací stará manželka. Nashledanou, děkuji a hodně štěstí. Petra S

7.3. 77,9
28.5. 70,3

 

Eva: Moc gratuluji a přeji tu 60 brzy

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace

(Anička K, 17. 6. 2011 21:15)

Gratuluji, ten rozdíl je hezky vidět a taky v obličejíku jste se rozzářila. Málokdy reaguji,i když výsledky jsou u všech úžasné, ale u Vás musím. Náš profil z boku je dost podobný, byla jsem v šoku,kdo tam poslal už mé fotky? :-) (I když taková kočka nejsem a fotky máme jiné). Já tento týden taky končím jídelníčky a snad budu mít odvahu odhalit se,tak to potom srovnejte. Přeji, abyste se s tím dále poprala statečně dál. Já budu pokračovat taky. Ještě dlouho, ale to neva.

nááádhera!!

(Květa, 4. 6. 2011 10:51)

Gratuluji, Petro!!!! Obrovský rozdíl, je z Vás krásná mladá ženská a ne uťáplá mamina-:))))))))) Držte se, už teď Vám to MOC sluší!

Re: nááádhera!!

(Petra, 4. 6. 2011 23:05)

díky za podporu a držte se taky.