Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Dagmar dala dolů 7,6 kg a celá se změnila k lepšímu

Jsem na konci jídelníčku a byl to jednoznačný úspěch. Ke konci se sice úbytek váhy zpomalil, ale nezastavil. Celkově jsem se zatím zbavila 7,6 kg. Přes prsa mám méně o 8 cm, v pase o 11 cm, přes boky o 8 cm a obvod stehna je menší o 4,5cm.

V této chvíli jsem se zbavila těch posledně nabraných, nejhorších kil a začala jsem zase nosit oblečení, ze kterého jsem "vyrostla" asi před rokem. K dosažení mé obvyklé váhy mi zbývá ještě asi 10 kg.

Tak , jak píšete, se vlastně stravuji už víc než 10 let, sama nevím, proč jsem udělala tu pitomost se sacharidy. Jakmile jsem jídlo rozložila podle Vašeho návodu, tělo reagovalo tak ochotně, až jsem se divila. Jediné, co si po návratu na mou obvyklou váhu přidám, je maličko větší množství rostlinného tuku při vaření.
Prostě celou "dietu" vůbec nepovažuji za dietu, ale za úplně normální stravování, které mi (až na tu jednu drobnost) naprosto vyhovuje. Ale budu si občas( tak jednou měsíčně) moci dát něco z toho, co mám ráda a teď to nejím vůbec - jako třeba halušky s bryndzou a opečenou slaninou. Váš jídelníček jsem dodržovala přesně během týdne, kdy jsem byla doma. Pro pracovní víkendy jsem si sestavila podle vašich zásad jakýsi vzorový množstevní jídelníček, protože jsem z více důvodů musela hodně improvizovat.
Jak už jsem psala, k mé 4 roky staré váze mi zbývá ještě 10-11kg. Podle váhy, kterou mám teď, mám BMI sice ještě stále v pásmu obezity, ale já se tak už opravdu necítím.( WHR už mám 0,79) z krabice"Malé" jsem vytáhla některé oblečení a založila krabici s nápisem "Velké" Po dalších deseti kilech krabici vyhodnotím, něco přešiju a zbytek rozdám...
A fotky, ty jsou dokumentační. Fotím se ve svých "pracovních" šatech proto, že sukně je v pase do gumy a halenka má vzadu také možnost stažení do gumy, takže to je jediné oblečení, které jsem mohla nosit i při váze +éě kg i nyní 102 kg. A proto jsou ty rozdíly opravdu vidět. Ale pokud je považujete za krásné, klidně je vystavte. Až budu mít zpět svou váhu, pošlu Vám další.
S díky a srdečným pozdravem Dagmar

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

gratulace

(marie, 18. 9. 2011 18:31)

Pani Dagmar moc gratuluji.Jste kočka.

Re: gratulace

(Dagmar, 19. 9. 2011 6:55)

Díky, za pochvalu. Ale tu si zaslouží kouzelnice paní Eva. Protože dokázala, že jím co mi chutná, v množství které mi stačí a přitom hubnu ! Vlastně jsem se k té váze labužnicky projedla. A nemám nejmenší důvod s tím přestat...