Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dáša zhubla 14 kg a také omládla

Stravovací režim mi ale maximálně vyhovuje, nemám s tím problém.Chtěla bych Vám moc poděkovat, že jse mi pomohla se takto pohodlně zbavit několika kil. Snad se mi podaří ještě pár sundat.

Objem naměřený 17.4.2011

 

Objem prsou:              122 cm

Objem pasu:               105 cm

Objem boků:               118 cm

Objem stehna:            69 cm

 

Objem naměřený 18.7.2011

 

Objem prsou:              110 cm

Objem pasu:               92 cm

Objem boků:               106 cm

Objem stehna:            62 cmZatím zdravím a pokud se chystáte na dovolenou, tak Vám přeji, aby jste si ji hezky užila.

Dáša J

Eva: Dáši, moc jste prokoukla, gratuluji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pár let dolů

(Květka, 26. 7. 2011 8:47)

Evička má pravdu!!! S kily jste dala hezkých pár let dolů! -:)))))))
Gratuluji a vydržet! Já mám teď trochu pauzu, ale znovu se dám na jídelníčky, až přestanu "krmit" vnoučata -:))))) s nimi se mi těžko dodržuje režim. Ale hlídám se a nepřibírám.
Zdravím!

Re: pár let dolů

(Dáša, 27. 7. 2011 15:43)

Dobrý den, Jolano.
Děkuji za pochvalu. Hezky se to čte.
Já jsem na obědy v práci nechodila nikdy, protože mi po nich bylo těžko. Nosila jsem si vždy z domu, ale bylo to takové to poctivé české a hlavně vydatné jídlo.
Na jídelníček jsem si rychle zvykla. Nakupovala jsem si podle něj potraviny dopředu a každý den jsem si po příchodu z práce chystala na druhý den krabičky s přesně odváženými porcemi. První měsíc jsem poctivě vážila dle pokynů paní Evy a ve druhém měsící už jsem měla porce v oku a třeba zeleninu jsem už nemusela vážit vůbec. Chleba, brambory i rýži už jsem odhadovala téměř přesně.
Oběd, který byl z pravidla teplý jsem měla třeba i tři dny po sobě stejný, protože při vaření jsem to množství těžko odhadla a když zbývalo, bylo mi líto to vyhodit.
Základ je naučit se jíst pravidelně 5 - 6x denně, což jsem před tím nedělala. Není totiž potom vůbec hlad a dokonce i chutě na sladké, na kterém já jsem byla docela závislá, pominuly.
Jolano, určitě to zkuste. Ten dobrý pocit za to rozhodně stojí. Vůbec to není těžké. Když se do toho dáte, uvidíte, že to půjde.
Držím Vám palce.
Dáša

Re: pár let dolů

(Dáša, 27. 7. 2011 15:46)

Zdravím Květko a i Vám moc děkuji za pochvalu.
Přeju, aby se Vám váha podařila udržet, protože to bude asi to nejtěžší.
Taky moc držím palce.
Dáša

pozdrav

(Jolana, 27. 7. 2011 8:07)

Dobrý den, tedy vám to sluší..
Mám podobné míry a jídelníček od paní Evy už dva roky v šuplíku..vždy slavně začnu, ale prostě není vůle :-( Proto vád obdivuji..
Máte nějaké praktické rady, jak se přizpůsobit jídelníčku třeba v práci..Nechodit na obědy a jíst svoje či odhadnout a vybrat si oběd, který pásne s kaloriemi do jídelníčku? Je mi 41 a MUSÍM..Takže gratuluji! Jolana