Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Olinka zhubla v 68 letech 8 kg a je z krásná žena

Dobrý den, Evi, po delším čase se zase ozývám. Letos v červenci jsem začala s jídelníčkem od Vás. Předtím jsem vážila 83 kg, něco jsem shodila než mi přišel jídelníček a v září jsem měla 75 kg a na mírách mínus 8 cm v pase a mínus 9 cm boky.
Od té doby jsem na stejné váze + - 1 kg. S touto váhou se cítím dobře, víc jsem ani hubnout nechtěla. Ale co je nejdůležitější, že se mi snížil během hubnutí krevní tlak ze 184/93 na 140/85 a dosud se mi nezvýšil, i když neberu žádné léky. Posílám dvě fotky a chci říct, že nikdy není pozdě začít se zdravým způsobem života, jako třeba já, skoro v 69 letech. Když budete chtít, klidně je vystavte a třeba dostanou odvahu něco udělat s kily navíc i ty dříve narozené dámy, které dosud váhaly. Nemusíme přece být všechny rekordmanky, každé shozené kilo potěší, když to děláme pro své zdraví.
Děkuji Vám , Evi, že jste tu pro nás, že nám pomáháte nejen svým příkladem, ale i tolik potřebnými radami, když jsme v koncích. Přeji Vám krásné Vánoce a do nového roku dobré zdraví.

 

Eva:

Je to krásné, jdu to udělat a děkuji za výsledky i fota, gratuluji.Eva

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Elenku a Milku

(Olina, 23. 11. 2011 14:03)

Děkuji vám děvčata za krásná, povzbudivá slova, moc si toho vážím. Největší dík ale stejně patří "naší" Evičce, co říkáte?
Přeji všem krásný den.

Nikdy není pozdě

(Elena H., 23. 11. 2011 10:39)

Dobrý den, Olinko,
samozřejmě i já gratuluji. Patřím taky k té "pozdně střední generaci" ( 61 let, dnes 51 - 51,5 kg při výšce 160 cm, původně 58,3 kg ), takže vím, že opravdu není nikdy pozdě začít, o věku to opravdu není. Každé kilo dolů je dobré, ještě když se k tomu sníží tlak, cukr a cholesterol, je to takový bonus k lepší postavě, dobré náladě, většímu sebevědomí a spoustě energie, která člověku rozzáří každý den. Já jsem skončila hubnutí podle jídelníčku paní Evy 14.12.2010, váhu si stále držím a je mi neskonale dobře, není dne, abych v dobrém na paní Evu nevzpomněla a stále děkuji náhodě, že jsem objevila její úžasné internetové stránky, které pročítám denně. I úspěch druhých člověka potěší a povzbudí, aby neusnul na vavřínech a dodržoval zdravé stravování, které se ani dietou nazvat nedá. Moc Vám to sluší, přeji spokojený život s krásným a zdravým tělem, kdyby nám to takto vydrželo ještě alespoň 10 let, není co řešit, že? Mějte se hezky.
Elena H.

Gratulácia

(Milka, 23. 11. 2011 10:20)

Pani Olinka,vypadáte výborne-gratulujem k výsledku.Ste dokazom toho že žena može byť krásna v každom veku keď chce,a vy ste to dokázala.Ste proste skvelá, úžasná.

Želám pekný deň a veľa zdravia do ďalších rokov a váha nech sa drží.

Velká gratulace

(Pavlína R., 23. 11. 2011 7:33)

Moc vám gratuluji, moc vám to sluší a řekla bych, že vám je o dvacet let méně, také vás obdivuji, že spolupracujete s počítačem. Moc vám přeji, aby se váha udržela a hlavně to zdravíčko do dalších let, tan tlak je užasný.

Re: Velká gratulace

(Olina, 23. 11. 2011 8:04)

Děkuji Vám, Pavlínko, za gratulaci i za kompliment. S počítačem spolupracuji, ale on se mnou spolupracovat často odmítá a tak mám ještě co dohánět. Ještě jednou díky a přeji krásný den.