Jdi na obsah Jdi na menu
 


Majka zhubla 6 kg ve středu těla a je z ní kočka

Dobrý den, paní Evo,

konečně posílám slibované fotky. Nafotily jsme se navzájem se sestrou (Ivetou K) jí vděčím, že mi dala doporučení na Vás.
Mrzí mě, že nemám pořádnou foto před zahájením diety, jen ve vestě s dlouhým trikem-sestra mě rychle na návštěvě u ní vyfotila. Já se nerada fotím8-).

Psala jsem Vám nedávno "moje shrnutí" že jsem už před zahájením změny jídelníčku četla Vaše internetové stránky - rady a doporučení. Díky úžasným radám jsem zhubla už v dubnu 2 kg. Vážila jsem 72 kg, míry vím jen pas 82 cm a boky 106 cm.
V květnu jsem začala jídelníček s 69,7 kg. Od 27 července si držím váhu + nebo - 1 kg. Chtěla jsem ještě pokračovat, ale nějak se nedařilo. Tím si neztěžuji, protože jsem i tak velice spokojená. Cholesterol se také snížil z 6,3 na 5,9. Paní doktorka mě pochválila i za kila dolů. Věřím, že ještě půjdu s váhou níž a slibuji, jak se to podaří, tak pošlu fotky. Mám cíl - 60 kg. Vrátím se úplně od začátku k jídelníčku, jak to jde za sebou. Nemusím už nic měnit?? Např. ubírat na váze jídla? Budu zase více koukat na stránky. Jsem spíš zahleděná do knížky, z které jsem hodně receptů  s úspěchem použila.

Váhy a míry od zahájení jídelníčku 4.5.2011 až do 25.7.
Váha -  69,7 kg -  63,9 kg 
Prsa - 95 cm - 90 cm
Pas - 79 cm - 75 cm
Břicho - 92 cm - 85 cm
Boky - 105 cm - 98 cm
Stehna - 60 cm - 55 cm
 
Moc Vám děkuji a jsem Vám opravdu vděčná, že jste ochotná takto lidem pomáhat. Je to jistě velmi náročné na čas a vůbec. Je vidět, že Vás to baví a máte ráda lidi. Ať se Vám daří!
Přeji i brzké uzdravení nohy. Dozvěděla jsem se od sestry, že jste měla dost vážný úraz, což jistě pro tak vitálniho člověka, jako jste Vy, není jednoduché, ležet a léčit se, že? :-))  
S pozdravem Majka
 
Eva: " Sluší to Vám i sestře, prostě jsou z vás kočky a já gratuluji a bylo fajn spolupracovat, nohu už rozcvičuji, ale bolí to jakko čertím, ale já se nevzdám, chci přece zase řádit, chy, chy."
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář