Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitka zhubla 5 kg a už nyní působí křehce jako dívenka

 

1 foto 56,3kg   11.7.2011

 

2 foto 61,4kg   3.5.2011

 

Stehna zhubnuti  5cm

Pas    7cm

Boky  8 cm

Paže  5cm

 

Evičko ,

Děkuji za dietu….. a kniha mi přišla je skvělá …..děkuji za podporu …mějte se krásně a mějte krásné dny

 

Z hubnutím a hlavně se sportem pokračuji ,chci docílit 55kg a posilovat bříško …. hlavně vydržet a najít si čas na sport.

Všiml si toho i manžel, jak jsem nyní nabitá energii a šťastnější ....a vůbec celá rodina se teď stravuje více podle Vašich zásad .

Pa,pa Jitka

Eva : Děkuji za výsledky a gratuluji ke křehkému a pěknému vzhledu a dobré náladě.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výška

(Katka, 8. 8. 2011 20:09)

Jitko, úžasné, strašně Vám to sluší, opravdu! Můžu vědět, kolik měříte? Katka

Re: Výška

(Jitka 18.8.2011, 18. 8. 2011 11:05)

Měřím asi 153-154cm. měřila jsem se v lékárně .Myslela jsem si teda, že měřím tak 155cm...ale bohužel.Teď konečně na své narozeniny jsem byla moc spokojená .Totiž v den svých kulatých 40 narozenin mám přesně 55kg. ale hlídám se ???Proč se ptáte ??? Jsem zvědavá co ??

Re: Re: Výška

(Katka, 19. 8. 2011 16:56)

Měřím podobně a chtěla jsem vědět, jestli ta přibližná váha by byla taky akorát. Tak děkuji moc za odpověď a přeji krásný zbytek léta.

Moc pěkné!

(Elena H., 20. 7. 2011 14:06)

Dobrý den, Jitko.
Dovolím si napsat, že na nás dvou je vidět, že někdy stačí i pár kg dolů na těch správných místech. Já jsem skončila hubnutí dle jídelníčku paní Evy 14.12.2010, z původní váhy 58,3 kg jsem se dostala na 51,8 kg (160 cm výška). Po více jak sedmi měsících nemám více, než 51,5 kg, fyzicky i psychicky se cítím neuvěřitelně dobře, až to některé docela štve.Úbytek v cm mám téměř shodný s Vámi, u oblečení to dělá divy, dnes mám ohromnou radost, že nemohu na sebe něco sehnat jen proto, že je mi vše velké. Hlavní je, že se člověk naučí jíst a žít zdravěji, za to patří veliké poděkování paní Evě. Vám moc gratuluji ke krásné postavě, přeji hezké dny. Elena H.

Re: Moc pěkné!

(Jitka V.21.7.2011 8.35, 21. 7. 2011 8:46)

Dobrý den, Elen
Musím Vám... moc poděkovat za Vaše řádky úplně mě to dostalo .To že se cítím skvěle a některé to i štve je fakt pravda .Ale musím napsat i to ,že mám v práci kolegyně ,které mi fandí a podporují a měří ???Zní to neuvěřitelně ale je to tak .A o rodině nemluvě ..ty jsem tak pomátla ,že jedí zeleninu a ovoce víc než kdy jindy ....
Doufám a věřím ,že budu tak cílevědomá jako VY a vydržím ...to chci..
pa,pa a hezké dny přeji
Mějte

Re: Re: Moc pěkné!

(Elena H., 21. 7. 2011 14:57)

Milá Jitko,
myslím, že pokud jsme se dostaly tam, kde jsme, byly bychom opravdu samy proti sobě, kdybychom dobrovolně připustily stav těla i myšlení před hubnutím. Já jsem 2 měsíce chodila na tyto stránky, než jsem se odhodlala paní Evě napsat, další měsíc mi trvalo, než jsem najela na jídelníček. První týden jsem s tím málem sekla, zdálo se mi, že to prostě nezvládnu, hlavně tu pravidelnost. Naučila jsem se, vydržela až do konce, jako spousta jiných. Je mi líto těch, co věčně skuhrají nad svým obtloustlým tělem, ale nejsou ochotny cokoliv v životě změnit. Uznáte sama, že hubnutí s jídelníčky paní Evy je přímo luxus, odměna ve formě hezkého a zdravého těla královská. Já tvrdím, že to máme s doživotní zárukou, kdykoliv se můžeme k jídelníčkům vrátit. Není mi už dvacet ( v září mi bude 61 ), ale když se podíváte na moje fotky ve fotogalerii (jsme dvě tohoto jména, já jsem ta starší), musíte sama uznat, že hubnout se dá v každém věku. Oceňuji i to, že s klidem můžu jít k doktorce, už po prvním měsíci hubnutí jsem měla všechny výsledky v normě, měsíc před tím se mi výrazně zvýšil tlak, cholesterol i cukr v krvi. Teď jen aby mě z té veliké radosti netrefil šlak a já si užívala, jak já říkám, pozdně sředního věku. :-) Manžel ze začátku této metodě nevěřil, když viděl, jak se měním a jásám nad oblečením, kterého jsem se málem zbavila, uvěřil. On jí celý život pravidelně, má stejnou váhu, jako když jsme se před 37 lety brali, ale pro něho je stejně nejlepší zelenina řízek. Mějte se hezky, držte se, opravdu Vám to moc sluší. Hezký každý další den.
Elena H.