Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veronika se celá proměnila


Původní váha když jsem začínala hubnout v roce 2013 červenec: 85kg ( viz foto)
S jídelníčkem konec říjen 2013 váha : 74,5 ( na foto srpen 79kg  - po prvním měsíci, pak jsem pokračovala a pak dala ještě jeden měsíc jidel.)
v roce 2014 váha červen :65 kg - samo šlo dolů od října 2013 bez jídelníčku ,jen jsem se držela Eviččíných rad :-)
rok 2015 červen už stálá váha cca přes půl roku :63,8

Prvotní míry: prsa 100cm
                       pas 88 cm
                       boky 112 cm
                      stehno 68cm
                     
dnes: prsa 85cm :( , pas 70 cm, boky 96 cm, stehno 56cm

Díky Evičce, jsem se naučila ovládat své chutě . Našla nový zdravý styl života , který mi přijde absolutně normální, ba mi přijde nenormální cpát se kalorickýma jídlama a nebo naopak vůbec nejíst . Je to super , cítím se skvěle a nikdy už nechci vypadat jinak. To úsilí a nespočet měsíců odříkání a učení na nový režim stálo za to , a určitě si to míním držet po celý život. Holky jde to a jen to chce chtít a neříkat si při pohledu do zrcadla ,, vždyť to ještě není tak hrozný jsou ještě horší , oplácaný holky jsou teď in " . Já jsem pořád holka kterou je za co chytnout ale budu mít BMI v normě než aby na mě svítila ,,obezita " Nejde vyjádřit slovy jak jsem vděčná za to , že jsem do toho šla a zrovna u Evičky .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oprava

(Verča, 4. 8. 2015 16:51)

jen chci opravit chybu - na fotce číslo 3 mám napravo 63,5 ;)

Šikula

(Eva P, 30. 7. 2015 12:57)

Šikulka, kolik měříte Verunko? A sportovala jste nějak ?

Re: Šikula

(Verča, 4. 8. 2015 16:48)

Zdravím, každý člověk to má jinak- eva přizpůsobuje pohybovou aktivitu tomu co děláte za práci a jak moc se hýbete . Já dělám ve skladu 11h a sednu si párkrát za den v práci a pohyb mám. takže mě bylo stanoveno 1h týdně. takže sem cvičila obden po 20min. Vzhledem k fyzické náročnosti jsem více nezvládla. občas sem chodila plavat . kdyby člověk chodil do fitka 3x týdně má svalstvo 100% pevnější a pružné , já ho sice mám povolené trochu ale prostě do fitka mě nikdo nedostane, prostor na rotoped nemám a peníze na trenéra taky ne a sílu abych cvičila doma 3h týdně taky ne. sice bych potřebovala zpevnění ale sem spokojená. pokud chcete zhubnout bez sportu počítejte s tím že vše vám bude viset a bude to víc škody než užitku.