Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Květa zhubla 10 kg a bude ještě trochu pokračovat

Dobrý den paní Evo.
Delší dobu už jsem Vám nepsala,tak to chci dnes napravit.Doufám,že se máte dobře.Často si na Vás vzpomenu,a stále děkuji osudu,že mi Vás poslal do cesty.
Zjistila jsem,že nebude vůbec problém váhu udržet,protože jsem nic nepřibrala.Teď od listopadu jsem zase začala vážit a jedu podle jídelníčku.Mám dole 10 kg a cítím se dobře.Začínala jsem od července,to jsem měla 91,3kg.Teď mám 81,1kg.
Paní Evo,posílám Vám pro připomenutí,také moji první fotografii a nynější.Rozdíl už je myslím patrný.

 

Po půl roce poslala paní Květa další pozdrav, už jela podle zásad sama a dala dolů další kg:

Začínala jsem v červenci loňského roku na 91,3kg.Po deseti zdolaných kilogramech jsem Vám poslala první fotku a teď posílám další po pěti.Takže svých vytoužených 15 kg jsem už dosáhla :-) Teď mám 76kg a cítím se dobře.Na mé postavě je ale stále ještě potřeba pracovat a jelikož vidím,že to jde dobře,tak jsem se rozhodla ještě pokračovat.Přeci jen mám ke své výšce ještě nadváhu a když to jde tak pěkně a bez hladu,tak proč neshodit ještě jednu konfekční velikost .Teď mám velikost 42

 

Eva: Paní Květuško, za zprávu i nové foto děkuji a budu se těšit na další zprávy, držte se. Snad se Květka neurazí, když napíši. že z takové usedlejší maminy je najednou pěkná šmrncovní ženská.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

paráda

(Vyjola, 4. 5. 2015 11:14)

Jste vážně kočka!
Začínám s podobnou váhou..jste můj vzor.. Mějte hezké dny, Jolana

Re: paráda

(Květa Kuchařová, 20. 5. 2015 22:18)

Moc děkuju :-) Jolano,držím Vám palce.Vydržte,stojí to za to.Květa.