Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Eva zhubla 10 kg a celá omládla

Děkuji za pomoc a motivaci,již jsem Vaše stránky doporučila známým.

Eva:" Moc děkuji, sluší Vám to, podle fotek by bylo teda dost škoda, kdyby taková pěkná žena byla silná,gratuluji."

Moc děkuji za pochvalu, cítím se fakt líp...samozřejmě můžete fota ukázat děvčatům, je to dost motivační...byla jsem spíš skeptická k různým dietám a redukci váhy z netu,ale ted,když vím na vlastní kůži,že to funguje,tak samozřejmě budu podporovat ráda všechny ženy,které byly jako já skeptické nebo neměli dost motivace....váhu si pořád držím, je to kilo plus/minus,ale ten pocit je k nezaplacení.

Dokonce již odšívám oblečení nebo pořizuji menší...skvělý pocit...moc Vám děkuji,že jste mi k tomu dopomohla...a ještě nekončím samozřejmě :-).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krása

(Milka, 15. 11. 2012 21:55)

Pani Evička ,to je úžasná premena.Velmi Vám to sluší.Jedným slovom fantázia-paráda.Aj ja som s Evkou schudla 30 kg.Je to bezva pocit že? Želám veľa síl a chuti do ďalšieho ,,boja".

moc vám to sluší

(jana77, 15. 11. 2012 14:08)

to je krása moc vám to sluší a já moc závidím taky jsem začala s jídelníčkem a zatím mám od 22.10 5kg dole a ted se vše nějak zastavilo jestli mužete poradte jak dál mimořádné dny jsem nasadila ale nic děkuju

báječné

(táňa, 15. 11. 2012 8:02)

Teda Evi zííírám, nechce se mi věřit tomu, že je to "jen" 10 kg, mám pocit jakoby na fotkách byly dvě úplně různé osoby. Paráda!!!