Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šárka zhubla 19 kg a je z ní kočka

Dobrý den Paní Evičko chtěla bych vám moc poděkovat za sestavení jídelníčku a tím pomohla ke snížení váhy.Moc se omlouvám ,že jsem moc nekomunikovala,ale moc jsem jsem si nevěřila!Moje hubnutí s vámi začalo.V červnu roku 2010 kdy  moje váha byla na nějakých 90kilech a ted mám 71kg a snažím se dál i když jidelníček moc už nedržím daří se mi pravidelnou stravou,množstvím jídla a hlavně svačinama v práci z jídelníčku udržet váhu a naopak jí pomalinku pořád snižovat,ještě bych trochu chtěla,mám nějakých 19kg dole zatím.Jde to pomalinku ,ale zase si to udržuju.
Dřív jsem držela samé hladovky ,prášky atd. a byl akorát jojo efekt a na  tohle ,už nedám fakt dopustit.Slyším okolo jen samou chválu na mojí osobu a to pěkně pozvedne sebevědomí.
Jsem ráda moc,že jsem to zkusila a šla do toho a poprvé v životě i oblékla šaty ,kterým jsem se vždy vyhýbala.Opravdu moc děkuji za to ,že jste pomohla a pomáháte druhým stím co děláte!Přikládám foto před a ted aktuálni.S pozdravem Šárka
 

Eva: Moc děkuji za to , že jste si na mne vzpomněla a gratuluji.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super :))

(Janča, 15. 4. 2013 20:31)

Dobrý den Šárko,moc vám to slušííííí. Krásná proměna...

úžasna proměna

(Marie, 26. 3. 2013 12:39)

Dobrý den.Tak to je fakt úžasna proměna.Gratulují

motivace

(Šárka, 24. 3. 2013 23:20)

Děkuju , tyhle stránky jsou jedna velká motivace a člověk má chut hubnout dál,je to dlouhá cesta ,ale dá se to :-)))

úspěch

(Olca, 24. 3. 2013 20:56)

Šarko gratuluji mooc Vám to sluší :)

gratulacia

(Milka, 24. 3. 2013 20:52)

Milá Šárka,je z Vás celkom ,,nová," krásna žena.Velmi Vám to sluší;tých skoro 20 kíl urobí zázrak že? A človek sa hneď cíti lepšie a zase má chuť ,,žiť". Gratulujem!!!!