Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paní Jana zhubla 11 kg a celá se rozsvítila

Dobrý večer pani Evo.
Tady posílám fotografie z mého úsilí s vámi. Zatím se držím na stejné váze ale po novém roce mám v úmyslu dál pokračovat. Moc vám děkuji.

Kalhoty mi jsou všechny velké a nové se mi nedaří pořídit nic se mi nelíbí a nebo nesedí tak možná to mě tak nějak zlobí. S pozdravem Jana č

Eva:" Paní Jano, moc dobře vím, jaké je to vidět číslo 80 místo 91 na váze, raduji se s Vámi, jako s každou dámou, která zkrásněla a omládla."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úsměv říká všechno

(KIKI, 28. 12. 2011 22:28)

Janičko, moc Vám gratuluji, Váš úsměv říká vše.......

shodit nadbytečná kila

(Věra pospíšilová, 16. 12. 2011 16:07)

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou. Mám špatné zažívání, snad mě zlobí slinivka, mám chronický zánět, také jsem dostala v letošním roce cukrovku II. typu, je možné přitom shodit nadbytečná kila, kterými trpím dlouhá léta. Ale mám bolesti jako od žlučníku, který je vyoperovaný už přes 40 let. Poradíte mi? Už nevím na koho se mám obrátit! Děkuji. To budou špatné vánoce!!

Re: shodit nadbytečná kila

(Olina, 21. 12. 2011 22:35)

Paní Věro, tady Vás Evička nenajde a neodpoví, musíte jí napsat na její email kgdolu@seznam.cz. Sem se jen vkládají případné ohlasy na zhubnutí paní Jany.

Velká gratulace

(Olina, 15. 12. 2011 16:57)

Moc Vám gratuluji, Jani. Je vidět, že jste s výsledkem spokojená, úplně záříte. Přeji Vám, abyste se dostala na svou vysněnou váhu, i když už i takhle vypadáte nádherně.