Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha 33

 

Návštěvní kniha 33

Návštěvní knihy s nižšími čísly jsou jen na čtení a vždy debatujeme v té s nejvyšším číslem. Najdete je v dlouhém sloupci na levé straně stránky  - menu - asi v jedné třetině, chce to v klidu projít odkazy.

Na došlé emaily odpovídám zpravidla do 60 hodin podle časových možností.

 1 Moje zhubnutí navždy

VZP  uzavřela se mnou již podruhé smlouvu:

Ověřovací odkaz na stránku VZP - zkopírujte do vyhledávače:

http://www.vzp.cz/klienti/vyhody/slevy-u-partneru-vzp/slevy?kraj=zlinsky&tag=&tag2=&strana=2%29

 
vzp.jpg

 

 

POKUD SE VÁM ZDAJÍ PÍSMENKA MALÁ, ZMÁČKNĚTE CTRL A DRŽTE A TOČTE KOLEČKEM NA MYŠI K SOBĚ A PÍSMO SE ZVĚTŠÍ.    

 

My s Lenkou v TV - bály jsme se společně .

www.ceskatelevize.cz

 

 

 

 

 

    DOPORUČENÍ PRO NOVÁČKY:

Pročtěte si pořádně papíry u CD a tyto odkazy v menu tady na stránce, abych nemusela odpovídat na dotazy, které jsou tam zodpovězeny:
 

85 dotazů a odpovědí k dietě
86 a další dotazy a odpovědi k dietce

Co může být důvodem ke zvýšení váhy?

A)Je třeba nejdříve vyloučit , že tělo trpí nějakým neduhem, to zadržuje vodu.
B) Také se zamyslet , zda nemáte před menstruací, to vede přechodně k navýšení váhy a potom zase klesne.
C) Zácpa může být příčinou, to doporučuji čaj Reduktan a nízkotučný kefír navíc.
D) Poslední možnost je , že jste den před tím málo pila a tělo zadrželo vodu, tak dost pít a do 24 hodin to opadne.
E) Mírné kolísání je normální, nejsme stroje jsme živý organismus a mění se stále obsah vody v těle a obsah trávicího traktu.

F) Další možnost nyní na jaře a v létě je spálení kůže.

G) Také alergie způsobí v těle otoky sliznic, pozor na alergické reakce

Gramáže od Helenky Č z fotogalerie

40 g syrové rýže = 100 uvařené,
40g těstovin syrových = 100 uvařených,
35 g syrové čočky = 100 uvařené,
145 g masa syrového = 100 vařené (pečené),
ryba 161 syrová = 100 pečené ,
brambory jsou stejně.

 O víkendech a ve středu neodpovídám na emaily,děkuji za pochopení. To dělám jídelníčky. Telefonovat je lepší ve všední  dny od 10-12 hodin a odpoledne od 20 do 21 hodin.

Prostě já jsem to sem musela dát, jak to pěkně Hanka dala dohromady:

Hanka T. - heslo jídelního programu                    

1. Míň mysli a víc se snaž a buď trpělivá, to zvládneš. Nelituj se a snaž se.
2. Co nekoupím, to nesežeru.

3. Nežeru, ale jím, protože pak budu krásná.
4. Každý pohyb se počítá, i uklízím po rodině s radostí.

5. Sexem ke štíhlosti.

6. Pohyb venku v přírodě je nejzdravější.
7. Když se najíš nad plán, nezoufej, pohyb je kamarád, co Ti pomůže.

8. Stále hledej zajímavosti ze zdravé výživy a nepřestávej myslet.

 9.Léto- místo svačinky mohu dát ovocnou zmrzku, ale jen malou. Zmražený jogurt nebo poxixované mražené ococe jsou lepší než nanuky z obchodu.

Zakopané chyby , které u některých dam způsobily stagnaci nebo navýšení váhy a cm.

1. Příliš dlouhé přestávky mezi jídly - prostě nedodržení intervalu, zase to uvrhlo tělo do zmatku a zvýšeného ukládání zásob
2. Plíživé navyšování porcí - myslím si, že mám všechno v očku a pomalu zvětšuji porce a občas je dobré si porci jen pro kontrolu převážit
3. Hřích stále častěji, nejdříve si dám něco nezdravého jednou za 14 dní, potom jednou za týden a ejhle , už obden - držte se toho, že jednou za 14 dní se to dá a častěji ne
4. Vůbec nesolím, vyloučení soli zcela z jídelníčku vede k poruchám těla v hospodaření s vodou a velkými výkyvy v jejím zadržování - trocha soli nevadí, ale jen trochu
5. Mám v jídelníčku psané pečivo, ale na co bych ho jedla, nebude mi chybět- naruší se dávkování sacharidů a tělo se uvrhne ve zmatek a více ukládá na zlé časy - i když je napsaná jen troška něčeho , spapejte to
6. nebudu navyšovat podle papírů, stačí mi porce základů - chyba, jídla je málo a tělo nechce pouštět zásoby.
7. Sním vše popdle jídelníčku, ale místo více porcí si dám jen tři větší, to mne nezabije a ušetří to čas, chyba plánování příjmu po celý den je důležité.
8. Budu cvičit jako nikdy v životě - tělo se přetíží, ze svalů se nestačí vyplavovat kyselina mléčná a hromadí se splodiny, tělo přepne do režimu ohrožení, sice cvičíte a stejně nehubnete - lepší je cvičit obden a obden dát klidový režim běžného života.
9. Čím rychleji poběžím, tím více spálím - pokud překročíte daný tep, budete spalovat vlastní svaly a cukry z krve, ale ne usazené tuky.

10. Také málo nápojů třeba na výletě nebo při velké práci způsobí zadržení vody, tělo se bojí smrti žízní a váha přechodně stoupne.

Pavlínka úspěšně zhubla 12 kg

bez_jmena-54-.jpgbez_jmena-55-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tady je odkaz na knížku o ženách, kde je poslední kapitola o mojí maličkosti:

 

http://petrotahal.cz/file/KARIERA__KONKURENCE_KONFLIKTY_ZENY_V_PODNIKANI.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Paní Blanka zhubla 7 kg ve středu těla

Komentáře

Přehled komentářů

Výsledky

(Katka H, 1. 4. 2015 21:12)

2.3.2015 114,5
27.3.2015 111,5

Hubneme spolu

(Marcela a Milan, 31. 3. 2015 22:28)

Marcela
pas - 3 cm
15.3.2015 70,0
30.3.2015 68,8
Milan pas - 2 cm
15.3.2015 71,6
28.3.2015 70,0

Začátek

(Hana C, 31. 3. 2015 22:08)

Dobrý den paní Evo,
Musím se Vám pochlubit prvními vlaštovkami, jsem tak šťasná, že to musím napsat. Vím, že je to začátek, ale opravdu jsem si myslela, že se budu trochu trápit, ale je to super.
Mám dole 2kg, zato 3cm v pase a 2cm přes boky. To je neuvěřitelné, za 8 dnů "diety". To slovo se mi nechce vůbec psát, protože je to super, vůbec nemám hlad, cítím se jako bych shodila už aspon 8kg. Jsem lehká, plná elánu a hlavně strašně šťastná, že to opravdu jde.
Děkuju moc
Hanka

pozdrav

(Léňa, 31. 3. 2015 21:41)

Dobrý den paní Svašková Manďáková. Obracím se na Vás s prosbou o vypracování jídelníčku a napsala jsem Vám na email. Mám každý den před očima kolegyni, která se podle Vašeho jídelníčku řídí od října a je neuvěřitelné, jak se jí podařilo po mnoha neúspěšných pokusech konečně díky Vám zhubnout.

2. měsíc

(Blanka Ch, 31. 3. 2015 21:31)

Dobrý večer,

posílám asi poslední váhu ,pravdou je,že jsem měla svůj osobní cíl za tu dobu 10 kg dolů, ale i s 8 jsem nesmírně spokojená s výsledkem. Potěšující pro mne je také skutečnost, že jsem díky tomuto režimu našla tu cestu,jak toho docílit ,k tomu ještě další skutečnost,že jsem se opět začala hýbat/teď přidávám ještě každý víkend plavání/Ze všeho nejdůležitější ovšem je, že mně to všechno hrozně baví .Začala jsem znovu a chtěla bych to dodržovat ještě jednou 2 měsíce dle předepsaného jídelníčku.Jsem také zvědavá, jaké budou mé výsledky u lékařky, i když TK mám stejný, uvidím,jak na tom budu s tím mým cholesterolem. Opravdu je zajímavé, že jsem za celou dobu neměla nějakou výraznou chuť na "kokinka".
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem smysluplném konání,které může přivodit mnoha lidem radost a o tom to je,i když kdo pro to nic neudělá, radost se nedostaví,vždycky jsem to tak měla,když je něco špatně ,musím to změnit jenom já a díky Vám už vím ,jak.

Re: 2. měsíc

(Eva, 31. 3. 2015 21:35)

Blani , tak je to pěkné, no klidně pište dál, vždyť já jsem s některými klientkami ve spojení i dva a více let a co fotka , nebude???? Eva

Držela jsem Vás detox, zde je průběh

(Jitka, 31. 3. 2015 0:10)

Vážená a milá paní Evo,
slíbila jsem napsat o mém III. týdenním detoxu podle Vašeho návodu.
Začala jsem 1. března a vyzkoušela I.týden - už hubnout dále nechci, pouze si udržet váhu
a hlavně vyčistit organismus.
Vyzkoušela jsem 1. den, šťávový den, bílý den, exotický den s ananasem,
polévkový den, den i s masem a zeleninou, ovocný den, jen den s kysaným zelím zatím ne. V prvním týdnu jsem byla i unavená, byla mi zima měla jsem i krizi a přestalo mi chutnat maso - bylo mi po něm těžko. Plynule jsem se dostala ke II. týdnu a III.týdnu.
Po 10 dnech bez masa a bez ovoce jsem se cítíla dobře, měla jsem i více energie, možná si více pamatuji, nepocituji nadýmání a mám pocit, že jak jím hodně mrkev i lépe vidím. Ještě se mi podařilo dát dolu 1kg a to jím i více. Nejdříve jsem se bála , že to nevydržím , hlavně to ovoce, že mi bude chybět. Ale dobrý, spíš mám teď problém opět ovoce jíst a maso - po něm mi je těžko.
Ovoce mi nechybělo, nahradila jsem ho hlavně mrkví , řepou, kedlubem. Bílkoviny se snažím nahrazovat luštěninami - hlavně fazole a čočka, a zkusila jsem šmakouna ten mi chutná více než tofu .
Maso asi i do budoucna začnu jíst méně, protože mi příjde, že mi zatěžuje trávení. A spíše jen toho králika, krůtí a ryby.

Výsledek

(Jitka K, 30. 3. 2015 23:36)

Dobrý den,

5.1. jsem začala držet Vaši dietu, do dnešního dne mám dole 12 kg - jsem spokojená!!! Váš jídelníček jsem už ukončila a teď se snažím jíst víceméně zdravě a dle Vašich pokynů, váha se mi za poslední 2 týdny pohybuje nahoru dolů v rozmezí 0,5 kg.

Pozdrav po čase

(Hana K, 25. 3. 2015 21:34)

Hezký večer, posílám výsledky za prvních 14 dní.
11.3 - 129,6 kg
25.3 - 126.1 kg ... -3,5 kg

Je potřeba vzít v uvahu, že se již pokouším schazovat od května 2014, kdy váha byla 138 kg. Vaše metoda je ale naprosto výborná. Vlastně se těším na každý den. Cítím se výborně a jídelníček mě hodně baví..

Re: Pozdrav po čase

(Lenka, 30. 3. 2015 13:22)

Dobrý den, můžete mě, prosím, kontaktovat na email lenmor5@seznam.cz. Ráda bych našla někoho na dopisování, podporu, motivaci .... Děkuji a těším se.

Výsledky

(Martina K, 29. 3. 2015 23:43)


Výsledky: začátek 13.1. 2015 97,5 kg

dnes 26.3.2015 91,2 kg

Začátek

(Lucie U, 29. 3. 2015 23:28)

Dobrý den.

Tak jsem dnes provedla pro moji zvědavost první měření. Váš jídelníček dodržuji necelý týden, ale už 2 týdny předtím jsem dodržovala zásady dle Vašich internetových stránek a facebooku.

Měření: pas 70cm tzn. -3 cm a boky 104 cm tzn. -2 cm. Osobní váhu bohužel ještě nemám. Já osobně se cítím lépe, akorát jsem pořád strašně nacpaná. A to nejlepší na tom je, že jsem za tu dobu neměla ani jednou "vlčí hlad".
Jen jednou mě honila šílená mlsná tak jsem si dala ochucený tvaroh a moje chutě byly ukojeny. Strašně mě začalo bavit den dopředu promýšlet jídlo a následně si vyhraju s jeho přípravou. Teď než něco dám do pusy tak přemýšlím co to tělu dá a naopak. A za to vděčím Vám.

Mockrát děkuji a samozřejmě jedu dál :D

Lucie U

Výsledky

(Jarka T, 29. 3. 2015 23:20)

29.1.2015 92,9
28.3.2015 86,8

Výsledky

(Lenky U, 29. 3. 2015 23:17)

14.2.2015 83,0 pas 103
28.3.2015 76,7 pas 95

1. měsíc

(Lucie V, 29. 3. 2015 22:11)

2.3.2015 100,2
28.3.2015 94,6

Hubneme spolu

(Iva a Luboš, 29. 3. 2015 21:54)

Iva
2.2.2015 105,6
29.3.2015 99,9
Luboš
2.2.2015 133,5
28.3.2015 128,1


Výsledky

(Jaroslava B, 29. 3. 2015 21:41)

20.2.2015 115,0 pas 124
27.3.2015 109,8 pas 114

Výsledky

(Jana , 29. 3. 2015 21:16)

5.3.2015 80,1 pas 92
27.3.2015 79,1 pas 86

Výsledky

(Hana M, 29. 3. 2015 21:11)

1.3.2015 94,1
27.3.2015 89,7

Výsledky

(Lucie E, 29. 3. 2015 21:08)

9.3.2015 87,6
27.3.2015 84,2


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145

následující »