Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce Hrotovice

Akce Hrotovice

 www.hotel-hrotovice.cz

Jak to popsat? Hotel nejhezčí, co jsme zatím viděli, ani v Luhačovicích nebyl tak pělný, pokoje hezčí nebyly, ale vybavení ano. Různé tělocvičny pro různé druhy cvičení a kuželky a pinec a posilka a solárko a vířivky a sauna a masáže a vyhřívaný bazém, prostě nádhera. My jsme samozřejmě všechno nevyužili, ale byla to nádhera.

My - hubnulky - jsme si povídaly o dietě , chválily Elenu, jak zhubnula 20 kg, dodávaly odvahu Zdence, aby začala, nechtěly věřit, že krásně štíhlá Lenka byla někdy při těle, divily se, jak hkrásnou dcerku má Zdenka a podlechly si vypravování Věrky o mališké vnučce a dcerách.

Takže dieta ustoupila vyprávění o rodinách a hlavně dětech a o radám s jejich výchovou, jak zvládnout jejich dospívání a boj o vlastní ztřeštěný život. Také jsme se všechny společně dost nasmály, jak je to ve všech rodinách podobné.

Prostě nám bylo dobře, já , sklerotik, jsem karty zapomněla, ale Zdenka dělala numerologické výklady a každý se dozvěděl něco zajímavého.

Průběžně se všechny hubnulky tužily při cvičení, plavání, opalování, masážích, na vycházkách po Hrotovicích i toulkách Jihlavou. Prostě každý dělal, co se mu líbilo, aby si aktivně odpočal.

Jak mi Lenka a Zdenka pošlou fotky, ještě něco vložím.