Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gábinka dala dolů 12 kg a je teda šťabajzna, to je to pravé slovo

Dobrý den Evo, na chvíli jsem se odmlčela a chtěla bych to napravit. Měli jsme nějaké problémy ohledně odesílání emailů s přílohou, tak doufám že už je to zažehnáno. Slíbila jsem fotky a tady jsou. Váš jídelníček jsem dodržovala 2 měsíce poctivě a ten třetí měsíc jsem nenásilně přešla na běžný jídelníček. Samozřejmě dodržuji stále určité zásady jako svačinky, rozestupy mezi jídly, porce a složení jídla... atd. Zatím se držím a poslední dobou jsem začala i cvičit posilovací cviky. Myslím že už tolik nepotřebuji zhubnout ale spíše zpevnit celé tělo. Mám to jako další úkol, tak uvidíme. Popravdě ke konci už mi ta váha nechtěla jít dolu, tak už jsem to nelámala přes koleno a říkala si, že tělo mě prostě samo zabrzdilo. Možná po nějakém čase to zase nastartuji. Bude léto, tak do plavek, že? Uvidíme...
Každopádně děkuji, že jste, že existují Vaše stránky, které mi dodaly odvahu a fůru motivace. Přeji Vám vše dobré v životě a chtěla bych pochválit také Vás samotnou, jak jste to dokázala a jak teď vypadáte skvělě.

Hodně štěstí, zdraví Gábina B

EVA: Fakt Vám to moc sluší, já chci takýýýýýýýýýýýýýýýý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

můj sen

(Gabriela Velecká, 26. 1. 2013 8:34)

Tak jsem na tom stejně jako vy jste byla,a už jen čekám na podklady a věřím že se mi to také povede .Moc Vám to přeju vypadáte krásně a spokojeně.

nádhera

(Eva Urb., 14. 5. 2012 19:09)

Skláním se před vámi. Taktéž jsem začínala na 71, teď po měsíci a půl mám 69 kg. Jídelníček jsem poctivě dodržovala 14 dní, pak mě začala honit sem tam mlsná a nemůžu se toho dodnes zbavit. Sice si těch 69 držím, ale k čemu to, často si říkám, že kdybych vydržela co mám, kde bych asi teď mohla být. No, nesmím se litovat a pustit se do toho.

kočka

(Monika F., 25. 4. 2012 11:29)

Opravdu jste "šťabajzna",moc vám to sluší.

Super

(Petra, 24. 4. 2012 21:53)

Gabčo, to je super proměna! Můžete prozradit, kolik měříte?

Tleskám

(Gábina K., 24. 4. 2012 21:44)

Gábino, gratuluji k menšímu tělíčku, jen mě vrtá hlavou, že Vám zůstalo poprsí v celé své kráse, jak bych tak řekla (závidím....) Ať se Vám pěkně žije !

waaaau

(mirmar, 24. 4. 2012 21:43)

to je jako jedna a ta samá žena??? fííííhááááá. veliká poklona!