Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alenka se zbavila 35 kg a je také hned mladší kočka

Neprodávám žádné tablety ani koktejly!!!!!!Sestavuji jídelníčky na míru!!!!

Ahoj děvčata!

První foto je asi z minulého roku, druhé a třetí taky a ty dvě poslední v sukni je aktuální foto. Evi,je to i Tvoje zásluha, že tak vypadám, mě taky nakoplo hodně to, že tu jsou i lidé, kteří už zhubnout dokázili, např. hrozně se mi líbí Lenka M, s tou jsem skoro byla na stejné startovací váze a ona je fakt teď kočka neskutečná, tak snad se mi to taky podaří takhle. Je fakt, že kilča jdou dolů, chtěla bych to dotáhnout na 79,78 kg, pak už konečná, myslím si, že by to tělíčko už potom asi trošku nezvládalo. Sice bych měla mít podle Tvých propočtů asi 76 kg, no nevím uvidím, pokud to půjde samo, půjde, ale já už tomu pomáhat nebudu, jen se chci prostě udržovat a být v kondici. Je mi fakt super, jsem energie jako blázen, ikdyž vím, že já jsem byla divočák i tak, hahaha. Chodím dvakrát týdně na zumbu, jednou na pillates, myslím si, že to stačí, jinak u chaloupky je pohybu dost.
Mám udělané testy krve, vše v pořádku, trošku mám snížené léky na tlak, takže super.

Tak Vás všechny zdravím, Alča.

 

Eva:" Velká gratulace, to především, Alča byla odhodlaná a s Haničkou CH tady z fotogalerie se podporovaly. Musím na ni prásknout, že nikdy žádné fotky dát nechtěla a výsledky dávala jen pro mne. O to víc jsem jí vděčná, že nakonec tu svoji krásnou změnu odtajnila a myslím si, že na sebe může být také právem hrdá."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Slušííí

(Andrea, 3. 10. 2010 9:27)

No prostě naše kočka jak lusk :-)

Re: Slušííí

(Alenka, 3. 10. 2010 17:08)

Díky Beruško, však Ty se taky snažíš, jsi šikovná už teď

ty bláho

(Ivča H, 2. 10. 2010 14:29)

koukám na fotky a nechce se mi věřit, že je to stejná žena! moc vám to tedka sluší!!! hodně štěstí s ještě dalším hubnutím, určitě dosáhnete co jste si vysnila ;-D

Re: ty bláho

(Alenka, 2. 10. 2010 19:30)

Díky moc, jste hodná. Ani jsem si nemyslela, že to dokážu, protože moje pevná vůle byla vždy na bodě mrazu. Mrkla jsem se i na Vás a taky paráda, šikovná mladá mamča. Určitě to každému přehodnotí celkový pohled na stravování jako takové a začne víc přemýšlet, co vlastně jí a to je smysl celé spolupráce s Evičkou, takže Evi moc díky, prostě jsi naše sluníčko.